Posúdenie, návrh a realizácia modernej osvetľovacej sústavy priemyselných hál, skladov, veľkých prevádzok, logistických centrier, ale aj menších biznisov pomocou LED svietidiel s inteligentným riadením prináša úsporu energií aj komfort užívania. Vďaka energeticky úsporným technológiám dokáže priemyselné osvetlenie znížiť prevádzkové náklady, zvýšiť bezpečnosť a pomáha chrániť životné prostredie.

Zatiaľ čo mi sa postaráme o Vaše osvetlenie, Vy sa môžete venovať obchodu a okrem pozitívneho dopadu na Váš cash flow budú spokojnejší aj Vaši zamestnanci.

Náš tím sa postará o Vaše osvetlenie od projektu, výberu vhodných svietidiel, realizácie až po prevádzku a servis celého systému. Výsledkom produktu Osvetlenie ako služba bude dielo ktoré Vám zo dňa na deň pozitívnym spôsobom zmení cash flow  a navyše výrazne zlepší pracovné podmienky Vašich zamestnancov.

Priamy nákup na splátky:
Zákazník spláca dielo podľa splátkového kalendára. Dosiahnuté mesačné úspory zákazníka sú vyššie ako suma splátky = pozitívny cash flow od prvého dňa.

  • POZITÍVNY CASHFLOW: úspory > splátky
  • DOBA SPLÁCANIA:            3-5 rokov
  • TECHNICKÉ RIEŠENIE:  dodržanie súčasných technických noriem a požiadaviek zákazníka

So spoľahlivým a skúseným partnerom je spolupráca jednoduchá.
Stačí nám vaša predstava a požiadavky a o všetko ostatné sa postaráme my.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right