Ak ste nespokojný s cenou elektriny a plynu, či s kvalitou služieb a prístupom vášho súčasného dodávateľa, pripojte sa k spokojným klientom spoločnosti Slovenské elektrárne – energetické služby.

Sme dcérskou spoločnosťou Slovenských elektrární, najväčšieho výrobcu elektriny na Slovensku.

JEDNODUCHO A BEZPLATNE

Zmena dodávateľa je jednoduchý a bezplatný proces, ktorý vašej firme môže priniesť markantné úspory. Nechajte si preto vypracovať cenovú ponuku od spoločnosti Slovenské elektrárne – energetické služby.

Ak ste sa už rozhodli pre prechod k nám, všetko vybavíme za vás, stačí vyplniť a poslať na firma@seas.sk podpísané tieto dokumenty:

  1. Formulár o odbernom mieste vašej firmy.
  2. Výpoveď zmluvy pôvodnému dodávateľovi elektriny alebo výpoveď zmluvy dodávateľovi plynu k termínu, kedy má dôjsť k zmene dodávateľa.
  3. Splnomocnenie na zmenu dodávateľa elektriny alebo  Splnomocnenie na zmenu dodávateľa plynu aby spoločnosť Slovenské elektrárne – energetické služby mohla všetky procesné úkony vybaviť za vás.
  4. Zmluva o združenej dodávke elektriny a plynu s našou spoločnosťou (zmluvu pripravíme obratom, po doručení ostatných dokumentov).

Všetky údaje potrebné na ich vyplnenie nájdete vo vyúčtovacej faktúre od súčasného dodávateľa.

Ak sa neviete úplne zorientovať vo faktúre, pošlite nám sken vašej faktúry na adresu firma@seas.sk, radi vám pomôžeme s vypĺňaním potrebných dokumentov. S prípadnými otázkami o zmene dodávateľa sa na nás obráťte kedykoľvek. Sme tu pre vás na zákazníckej linke 0850 555 999.