Pristupujeme projektovo

Našim partnerom okrem komplexných energetických riešení v projektoch rezidenčnej a administratívnej výstavby, zabezpečujeme aj potrebnú infraštruktúru pre elektromobily. Náš projektový prístup si osvojuje čoraz viac klientov, pretože všetko dodáme na kľúč – od projektovania, realizácie až po prevádzku a údržbu systému. Zabezpečíme správne rozmiestnenie nabíjacích staníc, výkon, ističe a aj predprípravu na tie ďalšie. Potrebný počet staníc navrhneme v zmysle novely smernice 2010/31/EÚ o energetickej hospodárnosti budov a zrealizujeme ich v súlade s normou BS EN 61851 a predpismi IET o elektroinštaláciách (BS 7671).

Zoptimalizujeme a nastavíme

Na základe analýzy spotreby užívateľov zoptimalizujeme náklady na prevádzku a údržbu. Vybraným užívateľom umožníme prístup vďaka RFID identifikácie. Ak potrebujete, nastavíme platobný systém.

Postaráme o vás

Zabezpečíme bezproblémovú prevádzku a kompletný servis nabíjacích staníc. V prípade akýchkoľvek otázok a problémov je vám náš tím neustále k dispozícii.

Naše nabíjacie stanice sú smart.
Čo to znamená?

Využívajú OCPP (OPEN CHARGE POINT PROTOCOL), ktorý je základnou platformou pre komunikáciu desiatok tisíc nabíjacích staníc v 50 krajinách sveta. Umožňuje komunikáciu medzi nabíjacími stanicami a používateľským rozhraním (napr. v reálnom čase si zákazník v aplikácii pozrie, ktorá stanica a na akej ulici je voľná a jednoducho si ju rezervuje). Vďaka OCPP je sieť nabíjacích staníc flexibilná a jednoduchá na obsluhu.

Výhody

  • Nechajte vašu nabíjačku zarábať: systém umožňuje nastavenie platobného systému a fakturácie smerom k zákazníkom (hotovosť, platobná karta, RFID)
  • Znížte riziko investície do infraštruktúry: Náklady je možné zoptimalizovať vďaka podrobnej histórii nabíjania a reportom nabíjacích staníc za vybrané obdobie či celkovo. Dáta sú prehľadne archivované a vždy k dispozícii.
  • Využívajte rôzne tarify pre účtovanie: napríklad po 1 hodine nabíjania sa cena zvýši, iná tarifa v nočných hodinách.
  • Nestrácajte čas kontrolou nabíjacích staníc: Systém Vám pri mimoriadnych udalostiach sám odošle notifikáciu.

Nabíjačky máte vždy pod kontrolou

  • Nad nabíjacími stanicami máte 100 % kontrolu a prehľad o ich aktuálnom stave.
  • Prístup môžete umožniť len vybraným užívateľom.
  • Analyzuje spotreby užívateľov.
  • Samozrejmosťou sú pravidelné reporty.