Protipožiarne sprinklerové systémy pre spoločnosť TRASER Galanta

Protipožiarne sprinklerové systémy pre spoločnosť TRASER Galanta

Autor článku

Dátum uverejnenia

Infražiariče predstavujú efektívny technologický prvok pre úsporné vykurovanie vo firmách. Sú ideálnou alternatívou k tradičnej plynovej sieti. S ich pomocou môže zákazník účinne riadiť spotrebu energie vo výrobných priestoroch. Sú vhodné riešenie pre rôzne typy firemných priestorov, vrátane výrobných hál, skladov, autoservisov, poľnohospodárskych objektov či športových hál. Tento druh vykurovania sme inštalovali viacerým firmám s veľkým potenciálom, jednou z nich bola aj spoločnosť Traser Galanta.

Objekt spoločnosti Traser spol. s r.o., ktorá poskytuje služby v oblasti protipožiarnej techniky, sa skladá z predprípravného priestoru, kaliacej pece a skladových priestorov. Vykurovanie priestorov kaliacej pece zabezpečovala primárne jej prevádzka, takže v zimných mesiacoch zamestnanci nepociťovali žiaden väčší diskomfort. Chýbala im však možnosť ovládať a riadiť spotrebu energie v zvyšných objektoch.

Vo výrobnej hale sme preto po dohode doplnili dva infražiariče a úplne sme vymenili celý systém merania a regulácie. Z lokálnej formy sme prešli na nadradený systém. V tomto prípade má zákazník v rukách nástroj, kedy vie inteligentne a hlavne efektívne ovládať spotrebu na vykurovanie objektu. Nemusí vykurovať kontinuálne, môže si nastavovať zákur, vypnutie, časové plány a podobne.

Túto logiku sme preniesli nielen do výrobnej haly, ale aj do kancelárskych priestorov a priestorov šatní. Pracovníci firmy TRASER tak získali prehľad o tom, ako sa objekt  tepelne správa, zefektívnili vykurovanie svojich priestorov, vďaka čomu zvýšili pracovný komfort svojich kolegov a ušetrili výdavky za teplo.

Spoločnosť TRASER Galanta je našimi dlhoročnými spokojnými zákazníkmi aj v oblasti komodít. Dodávame im elektrickú energiu a plyn za veľmi výhodných podmienok. Energetiku zverili do rúk spoľahlivému partnerovi a oni sa môžu naplno venovať svojej hlavnej činnosti.
Aj vy premýšľate nad novými technológiami v oblasti vykurovania či chladenia vo vašej spoločnosti?
Hľadáte spoľahlivého dodávateľa elektriny, plynu či tepla?
Podeľte sa s nami o svoje predstavy a my vám navrhneme efektívne riešenie.
 

So spoľahlivým a skúseným partnerom je spolupráca jednoduchá.

Máte záujem o podobné riešenie?
Kontaktujte nás a spoločne preberieme Vaše predstavy.

Zdieľajte

Vizitka autora článku

Peter Knotek

Projektový manažér

peter.knotek@seas.sk

Znížte si spotrebu energie...

Scroll to Top