Malé firmy

Malé firmy

Malé firmy

Veľké firmy

V porovnaní s ostatnými dodávateľmi ponúkame malým podnikateľom, mestám a obciam výhodnejšie ceny a istotu silnej značky, pretože sme dcérou Slovenských elektrární.

Definícia malého podniku

Kto je malý podnik

Zákon o energetike definuje malý podnik ako koncového odberateľa elektriny s ročnou spotrebou elektriny najviac 30 000 kWh za predchádzajúci rok. Ceny elektriny pre malé podniky sú regulované, schvaľuje ich Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO). Cenník elektriny pre malé podniky nájdete v spodnej časti tejto stránky.

Podnikateľom s ročnou spotrebou elektriny od 30 MWh do 1 000 MWh pripravíme individuálnu cenovú ponuku.

Ak je Vaša spotreba vyššia ako 1 000 MWh, pozrite si našu ponuku pre veľké podniky.

Prechod k nám

Prejdite k nám

Ak ste nespokojný s cenou elektriny a plynu, či s kvalitou služieb a prístupom vášho súčasného dodávateľa, pripojte sa k spokojným klientom spoločnosti Slovenské elektrárne – energetické služby.

Prípadne môžete zvoliť manuálny postup, kde stačí vyplniť a poslať na firma@seas.sk podpísané tieto dokumenty:

4.
Zmluva o združenej dodávke elektriny s našou spoločnosťou (zmluvu pripravíme obratom, po doručení ostatných dokumentov). Všetky údaje potrebné na ich vyplnenie nájdete vo vyúčtovacej faktúre od súčasného dodávateľa.

Ak sa neviete úplne zorientovať vo faktúre, pošlite nám sken vašej faktúry na adresu firma@seas.sk, radi vám pomôžeme s vypĺňaním potrebných dokumentov. S prípadnými otázkami o zmene dodávateľa sa na nás obráťte kedykoľvek. Sme tu pre vás na zákazníckej linke 0850 555 999.

Chcem elektrinu

Scroll to Top