Progresívny zdroj tepla a chladu – pre niekoho zvýšená investícia, pre vás výborný marketingový nástroj.

Ako každý developer, aj vy sa snažíte vyhovieť čoraz náročnejším zákazníkom. Určitým spôsobom ozvláštniť a odlíšiť svoj projekt od ostatných, ale zároveň dodržať rozpočet so zreteľom na dosiahnutie požadovaného zisku. Investícia do obnoviteľného zdroja je ale vysoká a nie každý investor má s takouto technológiou skúsenosti.

Preto vám ponúkame Zdroj tepla a chladu formou službyNáš tím určí najvhodnejšiu technológiu na základe Vašich požiadaviek, pripraví projekt, zrealizuje ho a v neposlednom rade bude prevádzkovať a servisovať. Vďaka tomu sa zaradíte medzi developerov, ktorý takýmto spôsobom ušetrili státisíce eur, ktoré mohli využiť na dofinancovanie projektu, lepší marketing alebo zvýšenie samotného zisku. S prázdnymi rukami neodídu ani obyvatelia, ktorí získajú domov s vedomím, že ich byt je vykurovaný alebo chladený obnoviteľnými zdrojmi, a silného partnera ktorý má skúsenosti a realizácie naprieč celým Slovenskom.

Technológia tepelných čerpadiel voda/voda s výkonom až 600 kW ako zdroj tepla a chladu.
Nulová investícia pre developera:
Technológia je v našom majetku čo znamená významnú úsporu u investora a k tomu obyvatelia získajú energiu z obnoviteľných zdrojov za rozumnú cenu energii.

  • CENY TEPLA A CHLADU: T = 76 €/MWh  &  CH = 59 €/MWh
  • ÚČINNOSTI TČ:  COP = 4,0  &  EER =  12,0
  • INVESTÍCIA ZÁKAZNÍKA: 0 Eur

So spoľahlivým a skúseným partnerom je spolupráca jednoduchá.
Stačí nám vaša predstava a požiadavky a o všetko ostatné sa postaráme my.
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right