Slovenské elektrárne – energetické služby presťahovali svoje sídlo na novú adresu

Slovenské elektrárne – energetické služby presťahovali svoje sídlo na novú adresu

Autor článku

Dátum uverejnenia

Kategória

Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o. oficiálne presťahovali svoje sídlo do nových priestorov  spoločne s riaditeľstvom našej matky Slovenské elektrárne, a.s., najväčším výrobcom elektriny na Slovensku. Naše nové sídlo sa nachádza v novom centre Bratislavy pri nábrežnej promenáde rieky Dunaj.

Od pondelka 15. januára Slovenské elektrárne zapísaním do obchodného registra oficiálne menia sídlo na adresu Pribinova 40, 811 09 Bratislava. 

Zmena sídla je pre nás nielen novou kapitolou, ale aj záväzkom poskytovať zamestnancom inšpiratívne a atraktívne pracovné prostredie.

Nove sídlo riaditeľstva SE, a.s. a SE-energetické služby, s.r.o.

Nová adresa: 
Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.
Pribinova 40
811 09 Bratislava
Slovenská republika

Stará adresa:
Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.
Mlynské Nivy 47
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Ostatné identifikačné údaje (napríklad IČO, DIČ, adresa na doručovanie faktúr) zostali nezmenené.

V prípade otázok nás môžete  kontaktovať  e-mailom na info.sees@seas.sk, alebo online na adrese www.energetickesluzby.sk/kontakt.

Zasadacia miestnosť v novom sídle riaditeľstva Slovenských elektrární, a.s.

V našom novom modernom sídle nájdete množstvo zelene, nové technologické vybavenie a viacero špeciálnych miestností, aké sme doteraz nemali. V interiéroch sú zakomponované prvky z prevádzok elektrární, napríklad tapety s motívom originálnych technologických výkresov či recepčný pult inšpirovaný palivovými kazetami.

Tapeta s motívom originálnych technických výkresov na stenách chodieb nášho nového sídla

Ekológia bola dôležitý faktor pri sťahovaní nášho sídla  do novej budovy, tak ako je pre nás kľúčová pri výrobe elektriny, ktorú Slovenské elektrárne, a.s. vyrábajú takmer 100 % bez emisií. Jedným z hlavných motívov sťahovania bolo tiež využitie maximálneho množstva nábytku a príslušenstva z pôvodnej budovy.

Refitovali sme 540 stolov, 750 skríň a zhruba 120 paravánov medzi stolmi. Do novej budovy s nami putovalo aj 320 zasadačkových stoličiek, gauče či kontajnery k pracovným stolom. 

Budova sa uchádza podľa vyjadrenia developera o výnimočný certifikát BREEAM Outstanding. BREEAM je popredná svetová vedecky podložená certifikácia pre udržateľné stavby.

Jedáleň & kaviareň, Pribinova 40

Zdieľajte

Vizitka autora článku

Energetické Služby

info.sees@seas.sk

Znížte si spotrebu energie...

Scroll to Top