Ste nespokojný s účtom za elektrinu Vašej firmy? Prejdite k overenému dodávateľovi.

Ste nespokojný s účtom za elektrinu Vašej firmy? Prejdite k overenému dodávateľovi.

Autor článku

Dátum uverejnenia

Kategória

Ste malí podnikateľ alebo firma a hľadáte cenovo výhodného a spoľahlivého dodávateľa elektrickej energie pre váš podnik?

Slovenské elektrárne – energetické služby Vám ponúkajú konkurenčné ceny, istotu silnej značky a komplexné energetické riešenia.

Znižovanie nákladov a zabezpečenie komplexných energetických služieb sú dôležité pre každú malú firmu a podnikateľa. Spoločnosť Slovenské elektrárne – energetické služby sú 100% dcérskou spoločnosťou Slovenských elektrární, najväčšieho výrobcu elektriny na Slovensku. Preto vieme ponúknuť výhodné ceny a istotu silnej značky pre malých podnikateľov, firmy a taktiež mestá a obce.

Výhody

  • Výhodné ceny, ponúkame konkurencieschopné ceny elektriny pre malé firmy a podnikateľov.
  • Spoľahlivosť, získate istotu silnej značky a spoľahlivé dodávky energií.
  • Komplexné energetické riešenia a individuálny prístup k našim klientom.

Prečo zvoliť SEES ako dodávateľa elektriny

Všetci naši klienti sú pre nás veľmi dôležití, poskytujeme im osobnú starostlivosť a rýchle riešenie prípadných reklamácií. Okrem dodávky elektriny, plynu a tepla poskytujeme aj odborné poradenstvo a kompletný servis. Zabezpečíme optimálne energetické riešenie aj pre vašu firmu.

Elektrina bez emisií

Približne 72 % všetkej elektriny vyrobenej na Slovensku vyrába naša materská spoločnosť Slovenské elektrárne.
Slovenské elektrárne prevádzkujú 31 vodných, dve jadrové a dve fotovoltické elektrárne, čo ich zaraďuje medzi top klimatických európskych lídrov. Vďaka jadrovým a vodným elektrárňam dodávajú až 96 % elektriny do siete bez emisií CO2. Majú takmer 4 000 zamestnancov. Ako jediná spoločnosť z krajín východnej Európy sa Slovenské elektrárne zaradili medzi top klimatických európskych lídrov.

Jednou z ich dcérskych spoločností je aj naša spoločnosť Slovenské elektrárne – energetické služby. Ponúkame dodávku elektriny, plynu a tepla a zabezpečujeme pre svojich klientov komplexné energetické služby.

Ste malý podnik?

Zákon o energetike definuje malý podnik ako koncového odberateľa elektriny s ročnou spotrebou elektriny najviac 30 000 kWh za predchádzajúci rok. Ceny elektriny pre malé podniky sú regulované a schvaľuje ich Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO).

Cenník elektriny pre malé podniky nájdete na našom webe.

Prejdite k SEES a ušetrite

Ak ste nespokojný s cenou, kvalitou služieb alebo prístupom vášho súčasného dodávateľa energií, neváhajte a prejdite k práve k nám. Ponúkame dlhoročné skúsenosti a komplexné riešenia na mieru aj vášmu podnikaniu.

Je to jednoduché a rýchle

  1. Vyplňte online formulár na našom webe
  2. Pošlite nám potrebné dokumenty
  3. My sa postaráme o zvyšok

Neváhajte a pripojte sa k spokojným klientom spoločnosti Slovenské elektrárne – energetické služby

Zdieľajte

Vizitka autora článku

Energetické Služby

info.sees@seas.sk

Znížte si spotrebu energie...

Scroll to Top