V čase koronakrízy vám podáme pomocnú ruku

V čase koronakrízy vám podáme pomocnú ruku

Autor článku

Dátum uverejnenia

Kategória

Aj dodávatelia energií počas koronakrízy utŕžili značné straty, no nie všetci chcú tieto straty preniesť na svojich zákazníkov.

Koronakríza zasiahla životy nás všetkých. Viacerí možno zažívajú chvíle, na ktoré doteraz neboli zvyknutí. Pandémia nám priniesla množstvo smutných príbehov o zmarených podnikateľských snoch šikovných ľudí. Mnohé podniky sa už počas prvej vlny rozhodli svoje priestory nadobro zavrieť, nakoľko bez príjmov nezvládali uhrádzať všetky náklady. Okrem nájmu museli často platiť rôzne poplatky za energie, hoci počas odstávok výroby či zatvorenia podnikov odoberali výrazne menej.

V núdzi spoznáš priateľa

„S našimi odberateľmi držíme aj v týchto ťažkých časoch, pretože veľmi dobre vieme, aké nepríjemnosti táto doba so sebou prináša. Uvedomujeme si, že naši zákazníci často za zníženú spotrebu a neodobratú elektrinu a plyn nemôžu, a preto im pomáhame, ako vieme. Túto situáciu rozhodne neplánujeme zneužívať na vymáhanie pokút,“ hovorí Miroslav Rendko, obchodný riaditeľ Slovenských elektrární – energetických služieb.

Je dôležité vedieť, že v tom nie ste sami.
Preto u nás žiadne podobné pokuty neplatíte.
Rendko_IMG_8856-3

Miroslav Rendko

obchodný riaditeľ
Pravidelne aktívne komunikujeme s našimi odberateľmi o prípadných zmenách v ich spotrebách, aby sme sa vedeli včas pripraviť na možné odchýlky od plánovaných odberov a zmiernili si tak vzájomne straty.
 
Nemusíte mať žiadne obavy a v prípade akýchkoľvek nečakaných komplikácií nás neváhajte kontaktovať. Záleží nám na tom, aby sa vaše plány rozvíjali aj naďalej a robili tak radosť nielen vám, ale aj vašim klientom. Držíme vám so všetkým palce a želáme veľa síl na najbližšie obdobie.

Zdieľajte

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vizitka autora článku

Energetické Služby

info.sees@seas.sk

Znížte si spotrebu energie...

Scroll to Top