Priemyselné osvetlenie Deufol

Modernizácia osvetlenia spoločnosti Deufol

Dodané služby

Osvetlenie

Celková investícia

Návratnosť

3 roky

Úspora

%
Pôvodný stav

Ako to vyzeralo, kým
sme dodali službu my

Pôvodné osvetlenie výrobných priestorov bolo zastarané, nespoľahlivé, vyžadovalo časté opravy, intenzita osvetlenia bola nepostačujúca a náklady na údržbu vysoké.

Zmeny pri modernizácii

Vo výrobnej hale pozostávajúcej zo štyroch lodí prebehla kompletná výmena pôvodných svietidiel za LED svietidlá SITECO HIGH BAY s výkonom 220W.

Osvetlenie je regulované na jednotlivých pracoviskách na základe informácií zo snímačov, ktoré zohľadňujú príspevok svetla cez svetlíky, tak aby systém udržiaval konštantnú úroveň osvetlenia na pracovnej rovine podľa požiadaviek.

Súčasťou zmluvy bola aj výmena núdzového osvetlenia a vonkajšieho areálového osvetlenia, kde sme použili osvedčené svietidlá z našich projektov pre verejné osvetlenie.

Dosiahnuté hodnoty

V pracovnej rovine je po modernizácii možné v prípade potreby dosiahnuť priemernú intenzitu osvetlenia až na úrovni 500lx vďaka výkonovej rezerve. V súčasnosti je hala rozdelená podľa požiadaviek zákazníka na 300lx a 400lx zóny.

Čo sme dodali

Naše riešenie znížilo spotrebu energie o 74

ikona-vyhody
Navrhneme Vám najvhodnejšie technologické riešenie
ikona-vyhody
Ppripravíme projektovú dokumentáciu
ikona-vyhody
Prefinancujeme investície, stačí si vybrať BIZNIS MODEL pre Váš typ podnikania
ikona-vyhody
Pri použití EPC biznis modelu – zabezpečíme tiež spoľahlivú prevádzku a kompletný servis
ikona-vyhody
Výmena prebieha bez narušenia prevádzky, pri každej realizácii minimalizujeme vplyv na výrobný proces (robíme ju v čase odstávok, v nočných hodinách, cez víkendy či sviatky)
ikona-vyhody
Partnerstvo s overenou spoločnosťou – so spoľahlivým a skúseným partnerom je výmena osvetlenia jednoduchý proces aj v komplikovanej výrobe, stačí nám vaša predstava a o všetko ostatné sa postaráme
Podobné referencie

Kde sme dodali
podobné služby

487.000

úspora investora

158.000

úspora investora

120.000

úspora investora

Znížte si spotrebu energie...

Scroll to Top